Konser ve Canlı Müzik

Konser Ses sistemleri – Konser Işık sistemleri – Konser Truss sistemleri – Konser Podyum sistemleri

concert-3

Profesyonel kadrosu ve teknik malzemelerimiz ile sizlere en iyisini veriyoruz.İstanbul ve tüm Türkiye’de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Birçok sanatçı ile beraber çalışıyor ve her gün ekipman parkurumuzu yeniliyoruz.Yurtiçi ve Yurtdışı birçok fuar ve etkinliği sizler için takip ediyor, tüm ürünlerimizi ona göre seçiyoruz.

ERKEN REZARVASYON

Konser ve Canlı Müzik organizasyonları en önemli detayları iş öncesi sizlerle paylaşıyor ve gerekli malzemeleri planlıyoruz.Uygun tarih – uygun fiyat politikamızla önceden rezarvasyon yapanlar kazançlı çıkıyorlar.

FİYATLANDIRMA

Konser ve canlı müzik organizasyonları çok detaylı projeler olduğu için fiyatlandırmayı önçalışma yaptıktan sonra düzenliyoruz.Uygun bütçeli işlerden – Profesyonel Çalışmalara kadar her iş için bir ödeme planımız var.

TEKNİK DONANIM

Eventinturkey olarak Ses sistemlerimiz, Işık sistemlerimiz ve truss sistemlerimiz profesyonel markalardan oluşmaktadır.Mikrofonlar konusunda ülkemizde yaşanan 4,5g sorununa karşı önceden önlem alıyoruz.Sennheiser, shure, akg gibi dünyaca ünlü markaların yanında, Ses sistemlerimiz Yamaha, Mackie, Behringer, Meyer sound, L acoustic, Rcf gibi dünyaca ünü markaları tercih ediyoruz.Kablolarımızdan, Elektrik tesisatımıza kadar herşeyi önceden planlıyor, sorunsuz iş yapmayı kendimize hedef koyuyoruz.

TEKNİK EKİP

Tonmaisterlerimiz, ışık teknisyenlerimiz ve görüntü teknisyenlerimizi özenle seçiyor, Teknik okul mezunu kişilerle çalışıyoruz.Sektörümüzdeki eğitici çalışmalara katılıyor, birçok Uluslarası firma ile çalışmanın verdiği titizlikle ekibimizi yetiştiriyoruz.

MEKAN KEŞFİ

Bize emanet ettiğiniz eventlerinizden sonra mekanları inceleyip en doğru ses sistemi, ışık sistemi ve truss sistemini sizler için ayarlıyoruz.Güvenlik bizim için her zaman öncelikli olduğu için güvenliği riske atacak durumların altına girmiyoruz.Sorun değil çözüm odaklı çalışıyoruz.

canlimüzik_gitarist_ups_sessistemi


İletişim ve Randevu için

www.eventinturkey.com

+905357426605

info@eventinturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir